Hakkımızda 

ARMADA İnşaat Mühendisliği Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. inşaat proje sektöründeki varlığını, 2007 yılından beri kaliteli proje anlayışından ödün vermeden istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme sergileyerek başarıyla devam ettirmektedir.

 

Şirketimizin iş portföyünde otoyol, köprü ve altyapı tasarım projeleri başta olmak üzere demiryolları, hafif raylı sistemler, sulama, drenaj, sanat yapıları, çelik yapılar, endüstriyel yapılar, ticari yapılar, karasal harita çalışmaları ile kontrollük ve danışmanlık hizmetleri yer almaktadır.

 

ARMADA her biri alanında profesyonel mühendis ve teknik personeliyle 35 yılı aşkın bireysel deneyimin tek çatı altında toplanmasıyla oluşturulmuştur. Başlıca çalışma ilkemiz en yeni teknolojik imkânları kullanarak yüksek kalitede hizmet üretmek olup, bu doğrultuda en güncel bilgisayar, sistem, donanım ve lisanslı yazılımlar ile önemli program ve uygulamaları bünyemizde bulundurup sürekli olarak güncellemekteyiz.

 

Artan rekabet koşulları altında çağımız teknolojisine uygun ve ekonomik aynı zamanda yürürlükteki mevzuat şartlarını, şartnamelerini, standartları ve müşteri beklentilerini karşılayan projeler geliştiren ARMADA, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın farklı ülkelerinde de tercih edilen bir iş ortağı olmayı başarmıştır. Azerbaycan, Gürcistan, Kuzey Irak, Kazakistan, Afganistan ve Türkmenistan gibi birçok ülkede devam eden ve tamamlanmış projelerimiz bulunmaktadır.

 

Dürüstlük ve şeffaflık, başarmaya yönelik azim, müşteri memnuniyeti ve topluma katkı ARMADA’nın temel değerlerindendir.

 

Ekibimiz

 

ARMADA deneyimli ve uzman kadrosu yönetiminde gerek ulusal gerekse uluslararası coğrafyalarda güvenli, ekonomik, estetik ve fonksiyonel projeler ve çözümler üreterek birçok başarıya imza atmış ve çağın gereksinimlere göre kendini sürekli güncelleyerek çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Ekibimiz aşağıda belirtilen teknik eleman sayılarından oluşmaktadır;

 

5 İnşaat Mühendisi
2 Yol Mühendisi
6 Betonarme Teknik Ressamı
2 Çelik Teknik Ressamı